Lucie Kaplanová

Czech

Jmenuji se Lucie Kaplanová a narodila jsem se v Pardubicích, v České republice.V oblasti obchodu, realit i logistiky se pohybuji již přes 20 let, kdy jsem měla možnost potkat spoustu úspěšných lidí, distributorů i developerů a nasbírat tak velice bohaté zkušenosti.Domluvím se anglicky a částečně německy.Ráda se učím nové věci, které mě, včetně motivačních a psychologických knih, posouvají dopředu.Jsem velice komunikativní, přátelská a svědomitá.

Jsem ráda, že mohu být součástí firmy Tenerife Real, kde pracuje velice silný team, který se Vám bude věnovat s obrovským nadšením.

Můžete mě kdykoliv kontaktovat s výběrem Vaší vysněné nemovitosti na Tenerife nebo ji mít čistě jen jako obchodní investici s vysokou návratností.Věřte, že pro Vás najdu to nejlepší dle Vašich požadavků.Nezapomeňte, že mít vize a sny je důležité a o to víc věřit, že se Vám jednoho dne mohou splnit.Nic totiž není nemožné. Takže proč si nenajít druhý domov na jednom z nejkrásnějších míst Kanárských ostrovů, přezdíván jako "ostrov tisíce zážitků" :).